Запасна ТІР фурнітура

ЯКУ ФУРНІТУРУ ДЛЯ ВАНТАЖНИХ ПРИЧЕПІВ ТА АВТОМОБІЛЕЙ МИ ПРОПОНУЄМО

Наша компанія займається сервісним обслуговуванням вантажних автомобілей. А саме у нас можливо замінити тент, виготовити та поремонтувати каркас, виготовити ворота, відремонтувати зсувний дах, замінити підлогу автомобіля, нанести рекламу на тент автомобіля.

В наявності в нас є різноманітна ТІР фурнітура бортова, тентова, воротна, фурнітура для зсувного даху, а також інструментальні ящики, замки бортові, наборні борти, ущільнювачи дверні, крила, фурнітура для фіксації вантажу, відбійники, драбинки для вантажівок, та багато іншого.

ПРОДАЖ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ТІР ФУРНІТУРИ

Наші сервісні центри та магазини ТІР фурнітури розташовані в Києві та поблизу Києва.

Якщо вам потрібно отримати послугу по заміні ТІР фурнітури, ремонту тенту, ремонту зсувного даху, ремонту воріт, ремонту каркасу, потрібно записатися на зручний для вас філіал, і ми виконаємо сервіс під ключ.

Також можливо придбати фурнітуру для вантажного причепа без встановлення.

В наших магазинах можливо придбати:

 • Тентову фурнітуру – скоби тентові, люверси, митний трос, митний ремінь, ремінці для тенту, митну стрічку, механізми для натягування тенту, трещетки для натягування тенту, профіля для натягування тенту, свіловідбиваючі стрічки для тенту та багато іншого.
 • Бортову фурнітуру – бортові замки, бортові петлі, наборні борти;
 • Фурнітура для зсувних дахів – амортизатори криші, ролики для зсувного даху; ролики бокової штори, шарніри зсувного даху, каретки для зсувного даху;
 • Воротна фурнітура – петлі для задніх воріт, штангові запираючі пристрої, врізні замки для воріт, ущільнювачі для дверей автомобільних; фіксатори дверей фургона, фіксатори задніх воріт;
 • Скрині – скрині автомобільні для інструменту, скрині автомобільні для вогнегасників;
 • Відбійники резинові – відбійники універсальні, відбійники циліндрічні, буфери роликові;
 • Крила пластикові та труби кріплення крила;
 • Противідкатні упори, драбинки для вантажних автомобілів, бризговики;
 • Елементи кріплення вантажу – смуга кріплення вантажу, штанга розпірна для фіксаціі вантажу, кільця для фіксації вантажу, храпові механізми, стяжні ремені для фіксації вантажу та багато іншого.

ЯК КУПИТИ ТІР ФУРНІТУРУ

Для того щоб купити фурнітуру для вантажного причепа, потрібно зателефонувати та дізнатися наявність потрібної ТІР Фурнітури.

Наші фахівці підкажуть вартість необхідної вам фурнітури для вантажних авто, та зможемо відправити вам поштою або можливо забрати самовивозом.

  Зробити замовлення

  наверх