Ремонт тентів

Ремонт та сервіс тенту

Жоден тент, навіть з найбільшим строком експлуатації до 10-15 років, не застрахований від механічних пошкоджень, наприклад, порізів чи проколів. Компанія NEW.TENT.UA не тільки виготовляє накриття, а й надає гарантію до двох років на обслуговування і ремонт. Ми можемо запропонувати:

  • ремонт автомобільних тентів, порізи й пориви будь-якої складності;
  • заміну люверсів, митного троса, скоб бортових;
  • переробку тентів під митні вимоги;
  • ремонт та заміну тентового ПВХ на напівпричіп;
  • заміну клапану автомобільного тенту.

Фахівці компанії самостійно оцінять ступінь пошкодження тенту й підрахують кінцеву вартість ремонту тентів вантажних автомобілів, а також зорієнтують з кількості часу на виконання ремонту.

Заміна тентового даху автомобіля

Заміна тентового даху на авто в Києві – послуга, з якою до нас найчастіше звертаються клієнти. Річ у тім, що саме тентовий дах постійно піддається впливу ультрафіолету. А ПВХ матеріал, з якого він виготовляється, дуже чутливий до впливу сонця, приблизно через 10 років використання втрачає технологічні властивості й на ньому з'являються мікротріщини, що пропускають воду.

Як відбувається ремонт даху напівпричепа? Для цього є два варіанти: наварення нового накриття поверх пошкодженого й вирізання старого даху з повною його заміною на новий. Ціна такої послуги у компанії NEW.TENT.UA – 12 000 гривень.

Ремонт тентів

Заміна тентового даху на напівпричіп

Заміна тентового клапана авто

Часто трапляються випадки, коли автомобільні тенти ріжуть і тоді з'являється потреба у його якісному ремонті, а саме – заміні клапана тенту. Наші фахівці виконують заміну тентового клапана таким чином, щоб відремонтований шматок не було видно і, щоб ремонт відповідав митним вимогам. Для цього, поверх нової латки ми накладаємо митну стрічку.

Ремонт тенту від компанії NEW.TENT.UA

Компанія NEW.TENT.UA виконує ремонт тенту біля Києва, використовуючи технології зварювання гарячим повітрям. Зварювальний ремонт тентів – це технологія стикування полімерних тканин за допомогою нагрівального обладнання. Завдяки використанню цієї технології, наші фахівці виконують ремонтні роботи не тільки швидко, але й надійно.

Ремонт зсувної штори

Механізм зсувної тентової штори має певні нюанси, що впливають на те, як відкривається тент. На великій кількості великих напівпричепів та інших вантажівок встановлюється зсувна тентова штора, яка надає можливість відкривати тент для завантаження чи розвантаження вантажу. При необхідності можна відкрити одну бокову сторону, а інша сторона й дах будуть зачинені.

Ремонт тентів

Тентова штора на авто - виготовлення та обслуговування.

Якщо у вашому авто виникли труднощі з відкриванням зсувної штори – необхідно виконати перевірку, щоб з'ясувати причини несправності й записатися на ремонт зсувної штори. Як правило, ремонт штори тенту передбачає заміну роликів або згиначів.

Чи потрібно записуватися на ремонт тенту?

Компанія NEW.TENT.UA здійснює якісний ремонт тентів у власних сервісних центрах у м. Києві, та у Київській області. Щоб замовити ремонт тенту вашого автомобіля (фури, причепа або газелі), необхідно попередньо записатися у найближчий для вас сервісний центр NEW.TENT.UA. Зробити це можна за наступними номерами телефонів – +38 (066) 332 7878, +38 (096) 332 7878. В наших сервісних центрах є паркувальні місця, де можливо залишитися на ніч, гарні продумані заїзди для напівпричепів, а також кімната відпочинку для водіїв далекобійників.

Скільки коштує ремонт тенту

Вартість відремонтування тенту у Києві залежить від рівня пошкодження. Фахівці компанії NEW.TENT.UA оцінюють рівень пошкодження, а також прораховують вартість. Ми демонтуємо старі тенти, що вже не придатні для використання й встановлює нові з наварюванням всередину накриття підсилюючих ПВХ смуг. Ціна ремонту тенту прораховується наступним чином: вартість використаних матеріалів, тентової фурнітури, години роботи майстра.

Гарантія якості ремонту тенту

Компанія NEW.TENT.UA виконує ремонт тенту на своїх сервісних центрах у Києві та поблизу Києва, де є всі умови для швидкого і якісного ремонту вашого ПВХ тенту. Під час виконання ремонтних робіт, наші фахівці не залишають шматки зношеного тенту та не встановлюють нові тканини поверх старих. Ми працюємо без вихідних і святкових днів. Якщо вам потрібен терміновий ремонт, ви можете обрати територіально зручний сервісний центр тентів, подзвонити нам та записатися на ремонт тентового виробу. У нас в наявності завжди є тентова фурнітура, бортова фурнітура, воротна, для зсувних дахів, матеріал ПВХ різної щільності й кольорів для ремонту тенту.

Ремонтуйте свої тенти швидко, якісно, надійно й з великою гарантією у компанії NEW.TENT.UA.

    Зробити замовлення

    наверх