Брендування тентів

22,04,2015 (3)

Трафаретна реклама

Брендування автомобілів – чудовий спосіб постійно сповіщати людей про свій бренд, підвищувати його впізнаваність і залучати нових клієнтів. Реклама на авто – економний варіант, який не потребує постійних додаткових витрат, наприклад, оренда рекламних щитів чи продовження платної реклами в інтернеті.

тенти на напівпричепи

Повонокольоровий друк

Повноколірний друк – друк офсетним способом у чотири фарби (Cyan, Magenta, Yellow, Black), в результаті змішування яких утворюються всі, видимі для ока, кольори. Завдяки повноколірному друку можна втілити в життя будь-які ідеї та відобразити обсяг і всю гаму кольорів, відтінків і тіней.

861897559_w640_h640_tentovaya_tkan__h_zhyoltyj

Реклама плівкою Oracal

Ще одна перевага брендування авто плівки ORACAL – це те, що на неї також можна нанести широкоформатний UF друк з подальшою ламінацією. Саме ламінація забезпечує стійкість до подряпин і захищає зображення на плівці від впливу сонячних променів і вигорання.

Нанесення реклами на тенти автомобільні замовити в Україні

У компанії NEW.TENT.UA ви можете замовити нанесення реклами на тенти автомобільні. Ця опція допоможе виділити ваш транспортний парк, підвищити впізнанність бренду і забезпечити візуальний контакт з потенційними покупцями. Ми виконаємо увесь комплекс робіт: від допомоги в підготовці макету для друку і до поклейки оракала на будь-яких поверхнях, що несуть.

Професійне брендування тентів в Києві

NEW.TENT.UA — це не лише виготовлення тентів і чохлів на автомобільну техніку, але і власний відділ поліграфії. За рахунок наявності спецобладнання для друку ми пропонуємо комплексну послугу виготовлення і брендування тентів і інших конструкцій під ключ. Це допоможе передати філософію вашої компанії, виділити фірмовий стиль і впливати на клієнта скрізь, де є присутнім ваш транспорт.

У наших клієнтів завжди є вибір технології нанесення реклами на тенти автомобільні:

 • широкоформатний друк на ПВХ-тканині;
 • друк на плівці Oracal, що самоклеящейся, в подальшим нанесенням на тент, кабіну або кузов авто.

На вибір технології друку впливає не лише ціна, але і вид рекламного носія, вимоги до довговічності і зовнішнього вигляду реклами. Наші менеджери допоможуть підібрати варіант під ваші завдання і бюджет.

Широкоформатний друк для брендування тенту

При широкоформатному друці зображення наноситься безпосередньо на тканину тенту з полівінілхлориду. В якості основи ми рекомендуємо використати армований ПВХ щільністю 650 г/м2, який забезпечує термін служби тенту не менше 10 років.

Переваги такої технології:

 • повнокольоровий друк будь-яких зображень: від текстової інформації до фотографій;
 • перетворення кузова авто на повноцінний носій реклами;
 • стійкість зображення до ультрафіолету, вологи, низьких і високих температур;
 • легкість видалення забруднень без ушкодження фарби.

Аплікація

При нанесенні реклами на тенти автомобільні може використовуватися метод аплікації, коли зображення спочатку друкується на плівці, а потім за рахунок наявності склеювального шару переноситься на базову поверхню. Такий метод оптимальний для розміщення логотипів, рекламних слоганів, контактів і іншій інформації. При необхідності з часом плівку можна видалити з базової поверхні, замінивши новим зображенням. Друк на оракале підходить не лише при нанесенні реклами на тент з ПВХ, але і на фургони з металевим кузовом, двері і інші частини автомобіля.

реклама на тенті

Як замовити брендування тенту в Україні

Якщо ви вирішили купити тент під замовлення в нашій компанії, то на додаток до основної послуги можете вибрати опцію нанесення реклами на тканину тенту. Для цього необхідно надати рекламний макет в CMYK у файлі формату .tiff .ai .cdr .eps. Звертаємо вашу увагу на те, що якість підсумкового зображення залежить від дозволу початкового зображення в макеті. Перед самостійним виготовленням макету рекомендуємо проконсультуватися з нашими фахівцями, щоб якість друку була оптимальною.

 

Увага! Якщо у вас немає готового дизайн-макета для брендування тенту, ви можете замовити таку послугу у нас. Дизайнер NEW.TENT.UA виконає отрисовку растрового логотипу у векторі для друку великих зображень, допоможе вдало розмістити текстову інформацію і створити рекламу, яка працює!

Після узгодження і затвердження макету ми виконаємо друк реклами на тентах або оракале і забезпечимо швидку доставку поліграфічної продукції по всій Україні. Також фахівці NEW.TENT.UA можуть виконати монтаж готового брендованого тенту або поклейку самоклейки на автомобіль на одному з наших виробничих майданчиків в Києві і області.

  Зробити замовлення

  Часті питання з брендування тентів

 • Чи можливе у Вас нанесення реклами на тент автомобіля?

  Ми маємо комплекс поліграфічного обладнання для широкоформатного друку на тентовій тканині та оракалі, і для трафаретного друку, що дозволяє нам наносити рекламу як на тент, так і на кузов і двері авто. Тому на NEW.TENT.UA ви можете замовити будь-який варіант брендування з урахуванням ваших потреб.

 • Як замовити брендування тенту? Що для цього потрібно?

  Для друку на тентовій ПВХ-тканині або на плівці необхідно надати макет CMYK в одному з наступних форматів: .ai, .cdr, .eps, .tiff. Детальні вимоги до макета можна запросити у менеджерів. Також розробку макету можна замовити у нас. Після його узгодження та затвердження умов співпраці ми здійснимо друк на тканині тенту, а, при необхідності, також виготовимо тент і виконаємо його монтаж на авто.

 • Яка ціна виготовлення реклами на тентах у Києві?

  Вартість послуги з брендування тентів залежить від типу друку, термінів, площі зображень, основи та інших параметрів. Рекомендуємо уточнити точну ціну поліграфічних послуг наших менеджерів.

 • Який вид брендування тенту краще замовити?

  Для нанесення повнокольорового зображення із фотографіями, градієнтами, об’ємними малюнками краще замовити широкоформатний друк. Для більш бюджетних проектів, у тому числі і на тентах, підійде трафаретний друк. Друк на самоклейці Oracal рекомендується при нанесенні на двері та кузов авто.

 • наверх