Тентові накриття на басейн

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО НАКРИВАТИ БАСЕЙН

Басейни, які знаходяться на відкритому просторі завжди потрібно захищати від пилу, грязі, опадів, опалого листя та зовнішніх бактерій.

Також маленькі діти та домашні тварини знаходяться в небезпеці, якщо басейн низький та без накриття.

Ми пропонуємо тентові накриття для басейнів для вирішення даних потреб. Накриття з тенту захищає воду від зайвого ультрафіолету, пришвидшує нагрівання води влітку, та зменьшує її охолодження вночі. Накриття з ПВХ матеріалу не дає змогу забруднитися воді через пил, дощ, опале листя, бактерії від комах. Також тентове накриття забезпечує спокійний відпочинок для малих дітей та домашніх тварин, коли басейн закритий.

ВИДИ ТЕНТОВОГО НАКРИТТЯ ДЛЯ БАСЕЙНУ

Тентові накриття для басейнів бувають декількох видів:

  • накриття по формі басейну з люверсами по периметру для кріплення під еспандер;
  • тент прямокутний для басейну з алюмінієвими трубами;
  • каркасно-тентове накриття для басейну у вигляді павільйону.

Перший варіант простіший і дешевший. Тентове накриття для басейну з кріпленнями по периметру універсальне, підходить для використання круглий рік.

Другий варіант тента для басейну більш дорогий за рахунок алюмінієвих труб. Таке накриття для басейну також можливо використовувати взимку, але при великому снігопаді, необхідно зчищати сніг щоб не поломало алюмінієві труби. Тентова тканина має дуже велику силу на розрив, тому велика вага снігу не може розірвати тканину ПВХ.

Варіант накриття басейну каркасно-тентовим павільйоном – це накриття , яке використовується цілий рік. Бокові частини тенту можливо зробити глухими, можливо зробити відкриваючими. Вхід до такого тентового накриття можливо оформити у вигляді штори або дверей.

ЦІНА ТЕНТА НА БАСЕЙН

Найбільш економічний варіант накриття для басейну – тентове полотно по формі басейну з кріпленнями по периметру. Таке накриття рахується за кв.метр використаної тканини і додається встановлення фурнітури. Орієнтовно все разом може коштувати 250 грн за метр квадратний.

У варіанті з алюмінієвими трубами додається ще вартість труб та фурнітури для скручування.

Каркасно-тентове накриття для басейну рахуємо орієнтовно 1600 грн за метр квадратний накритої площі.

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕНТ НА БАСЕЙН В КИЄВІ

Для того щоб оформити замовлення на тентове накриття для басейну, заповність форту на сайті або зателефонуйте нашим менеджерам. Після з’ясування розмірів тентового накриття, технічних даних по фурнітурі, необхідності монтажу та замірів, ми сформуємо вам ціну.

Після узгодження ціни, об’єму робіт, необхідно внести передплату за виготовлення тента для басейну. Строки виконання замовлення можуть коливатися від одного дня до декількох днів в залежності від об’єму робіт на момент замовлення.

    Зробити замовлення

    наверх