Тент на зерновоз

Зерновози, самоскиди, КамАЗи, сміттєвози й інший вантажний транспорт перевозять вантаж з відкритим кузовом. Саме тому для збереження вантажу та його захисту від дощу чи інших опадів потрібне таке знаряддя як тенти. Вони являють собою автопокривало чи тентовий полог і виготовляються з ПВХ-матеріалу.

Тенти на зерновози, самоскиди та КамАЗи - виробництво

Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням та ремонтом тентів для самоскидів в Україні.

Зараз у складний 2022 рік багато автомобілів та причепів переробляють під транспортування зерна за кордон.

Тенти на Такі причепи повинні бути зроблені правильно, для того щоб зерно не крали, і митна служба без проблем випускала їх за кордон.

На кожному причепі є свої особливості: труба накручування тенту може бути розташована збоку або зпереду, тент може зкручуватися автоматично, використовуються для натяжки тенту храпові замки, бортові скоби поворотні чи звичайні...  Щоб порахувати яку фурнітуру пристосувати щоб тент був зручним у використанні та проходив по всім правилам митної служби, потрібно привезти причіп до наших спеціалістів або надіслати фото причепа.

Наші майстри проконсультують , підберуть фурнітуру для тенту та виготовлять тент .

Допомагаємо клієнтам на всіх етапах: проектування, підбір матеріалів, узгодження з замовником, монтажні роботи. Таким чином ми виготовляємо тенти на вантажні авто під ключ. Ціна встановлюється після того, як клієнт надає технічну інформацію про довжину, ширину, висоту тенту, місце проведення монтажу.

На виготовлення захисних тентових накидок ПВХ NEW.TENT.UA надає гарантію до двох років.

Під час виготовлення пологів для КамАЗу зерновоза ми використовуємо швейцарське обладнання, завдяки чому шви виходять монолітними й герметичними. Тентова фурнітура встановлюється на подвійний шар тканини ПВХ, що забезпечує міцність і довговічність матеріалу.

Цехи для виготовлення тентів на вантажівки компанії NEW.TENT.UA обладнані всім необхідним знаряддям і умовами, щоб виготовляти якісний матеріал. Потужності обладнання вистачає на виготовлення до 50 тентів на зерновози та самоскиди за один робочий день. Для пошиття однієї тентової накидки необхідно 5-6 годин роботи двох фахівців.

Різновиди тентових пологів ПВХ для вантажівок

В асортименті компанії NEW.TENT.UA Ви можете вибрати та купити тент на самоскид, зерновоз та КамАЗ наступних типів:

  • Прямокутні. Являють собою прямокутні полотна з подвійним шаром ПВХ матеріалу, на який встановлюється фурнітура: тентові пологи з люверсами різного діаметру. Зафіксувати такий тент на зерновоз можна за допомогою еспандеру. Він протягується через люверси й кріпиться за допомогою крючків.
  • Тенти з кишенею під трубу. Прямокутні накидки з подвійним шаром ПВХ матеріалу та люверсами. З однієї сторони тенту розміщена проста кишеня, а з іншого – кишеня під трубу. Одна сторона пологу фіксується саморізами, а на протилежному встановлюється труба. Натягується виріб за допомогою стяжного ремня й еспандеру, що проходить через люверси й прикріплюється на крючки.
  • Тенти з вирізаними кутами. Завдяки такій формі тент накидка з підсиленням по кузову щільніше прилягає до бортів вантажівки.
  • Тенти із зсувним механізмом. За допомогою зсувного механізму ви можете швидко згортати і розгортати тентову накидку. Для цього на кузові самоскиду встановлюються спеціальні рамки.

Матеріали та фурнітура для виробництва тентів на самоскиди

Тенти для КамАЗу, зерновозу, самоскида та щебневоза компанії NEW.TENT.UA виготовляються з ПВХ тканин європейських і Корейських виробників. Ці матеріали володіють міцними технічними характеристиками й витримують вплив морозу, ультрафіолетових променів впродовж 8-10 років.

Для закріплення тентів для самоскида використовуємо фурнітуру польського виробника Bozamet: люверси, скоби, ремені тощо. Зараз ми трохи детальніше розповімо про ці матеріали.

  • Бельгійська ПВХ тканина. Строк експлуатації цього матеріалу складає до 10 років, а сама тканина відрізняється високою якістю. Вона має подвійне плетіння синтетичних ниток і двостороннє лакування. Підходить для накриття як великих вантажівок, так і для створення тентових конструкцій у побуті.
  • Корейська ПВХ тканина. В якості нічим не поступаються першому виду матеріалів, а строк експлуатації складає орієнтовно 5-7 років.

Як замовити тент полог на зерновоз та самоскид?

Якщо ви вирішили замовити пошиття тенту пологу для КамАЗа в компанії NEW.TENT.UA, на нашу електронну пошту потрібно відправити технічні характеристики або зателефонувати на номери, вказані в розділі Контакти.

    Зробити замовлення

    наверх