Трафаретна реклама

NEW.TENT.UA допоможе вам покращити впізнаваність вашого бренду, розповісти про себе цільовій аудиторії, покращивши її візуальний контакт з вашою компанією. Ми на власному обладнанні виготовляємо будь-які рекламні зображення: написи, логотипи, малюнки на тенти чи кузови. До того ж у нас в штаті є власний дизайнер, який допоможе з підготовкою макету й розміщенні зображення на обраній поверхні.

Що таке брендування тентів

Брендування автомобілів – чудовий спосіб постійно сповіщати людей про свій бренд, підвищувати його впізнаваність і залучати нових клієнтів. Реклама на авто – економний варіант, який не потребує постійних додаткових витрат, наприклад, оренда рекламних щитів чи продовження платної реклами в інтернеті.

Варто пам'ятати, що машина завжди знаходить у русі, а це означає, що вашу рекламу побачать не лише перехожі, а ще й водії та пасажири. Навіть знаходячись у заторі, реклама буде працювати на вас: потенційні клієнти будуть розглядати написи, зображення або ж логотипи.

Як наноситься трафаретний друк на тент автомобільний

Головна перевага брендування тенту авто трафаретним друком в тому, що його можна наносити як на нове накриття, так і те, що вже використовувалося. За допомогою трафаретного друку можна відобразити на тенті зображення чи написи з чіткими контурами між кольорами, але фотографії, тіні чи зображення з плавними переходами кольору відобразити не можна. Рекламу трафарентним друком на тентах наші фахівці наносять власноруч, використовуючи спеціальну фарбу, що призначена для ПВХ тканин.

Вимоги до макетів для трафаретної реклами

Якщо ви вирішили замовити брендування автомобілю за допомогою трафаретної реклами, потрібно знати вимоги до макетів. Це потрібно для того, щоб трафаретне нанесення на тент було якісним.

  1. Макети для нанесення трафаретного зображення на тент потрібно надсилати у форматі «.eps», «.cdr».
  2. Зображення та шрифти, які необхідні для трафаретного друку потрібно переводити в криві (точки).
  3. Всі елементи всередині макету повинні бути згрупованими, задля уникнення некоректного відкриття готового дизайну.
  4. Перед відправленням готового макету у виробництво, потрібно детально перевіряти їх на правильність і актуальність.

Якщо у вас виникають труднощі під час створення макету, ви можете зателефонувати нам і наші фахівці вам допоможуть.

Строки виготовлення реклами на тент автомобілю

Строки виготовлення реклами на тентах вантажівок трафаретним друком залежать від кількості кольорів, які накладаються один на оден. Наші фахівці можуть нанести на тент рекламу за 1-2 дні.

Скільки експлуатується трафаретний друк на тенті. За яких умов надається гарантія якості?

Фахівці компанії TENT.UA займаються виготовленням реклами на тент трафаретним друком власноруч. Для цього вони використовують спеціальну фарбу, яка призначена для ПВХ тканин. Перевага цієї фарби у тому, що зовнішній вигляд й термін експлуатації реклами дорівнює строку використання самого тенту. Ми можемо гарантувати, що трафаретний друк реклами на тентах буде служити вам понад 10 років, не втрачаючи своєї якості.

Як замовити рекламу на тент автомобільний

Для замовлення виготовлення трафаретної реклами на тент, вам потрібно подзвонити за номером 0734515879. Фахівці компанії NEW.TENT.UA проконсультують вас за усіма питаннями, нададуть варіанти нанесення реклами на накриття й дадуть всю необхідну інформацію. Саме брендування тентів у Києві відбувається на території виробничих платформ NEW.TENT.UA за попереднім записом.

Брендування тентів автомобіля – чудовий спосіб розповісти про себе, свій бренд, компанію, товар чи послугу якомога більшій кількості людей. Ця інвестиція буде завжди працювати на вас і не потребує постійної доплати за продовження реклами.

    Зробити замовлення

    наверх