Повонокольоровий друк

Дуже багато компаній використовують автомобілі не лише для перевезення вантажу, але й для підвищення впізнаваності бренду та залучення нових клієнтів. Думаєте як? Все просто. Розмістивши рекламу на тенті, вона буде завжди працювати на вас і повідомляти людей про послуги, які ви пропонуєте та ваш бренд. Один зі способів такої реклами – широкоформатний друк на тенті напівпричепа, який пропонує NEW.TENT.UA.

Для яких цілей використовується повноколірний друк на тентах

Повноколірний друк – друк офсетним способом у чотири фарби (Cyan, Magenta, Yellow, Black), в результаті змішування яких утворюються всі, видимі для ока, кольори. Завдяки повноколірному друку можна втілити в життя будь-які ідеї та відобразити обсяг і всю гаму кольорів, відтінків і тіней.

Застосовується повнокольоровий друк в рекламі, листівках, буклетах, різноманітних виданнях і великій кількості іншої продукції, у тому числі й на тентах автомобілів. Забрендувати тент вантажівки в NEW.TENT.UA – вигідне рішення, яке допоможе вам постійно залучати нових клієнтів.

Процес виготовлення тенту з повноколірною рекламою

Нанесення реклами на тенті в Києві широкоформатним чи повноколірним друком дає можливість зобразити на накритті різні написи, малюнки, фотографії, тіні й логотипи. Друкується реклама на тканині ПВХ за допомогою спеціального обладнання. Макети для зображень готуються нашими фахівцями з урахуванням всіх технологічних особливостей для подальшого виготовлення тенту.

Компанія NEW.TENT.UA займається друком на тентах під ключ і допомагає клієнтам на всіх етапах роботи. Термін виготовлення повноколірного друку на тентах складає один робочий день. Водіям ми також надаємо рекомендації щодо правил користування накриттям та догляду за ним. Термін експлуатації банеру з повноколірним друком складає 5-8 років і залежить від умов використання.

Вимоги до макетів для повноколірного друку

Щоб зображення на вашому тенті було якісним і чітко відображало те, що ви хочете показати, при наданні макетів нашим фахівцям, потрібно дотримуватися деяких вимог до виготовлення банеру з широкоформатним друком.

  • Надсилати макети для повноколірного друку на тенті потрібно у форматі «.tiff».
  • Якщо у вашому макеті є декілька шарів, їх потрібно об'єднати в один, а інші канали чи допоміжні шляхи потрібно видалити.
  • Для зображення саме чорного кольору на тенті, а не темно-сірого, його потрібно перевести у співвідношення: C50, M50, Y50, K100.
  • Роздільна здатність файлу не повинна бути малою, інакше на великій площі вона може призвести до пікселізації або ж нечіткості зображення. Саме тому роздільна здатність повинна бути оптимальною.
  • Велике розширення файлу впливає на його розмір, через що можуть бути певні незручності, наприклад, труднощі в обробці, проблеми з відправкою чи отримання файлу.
  • Слід пам'ятати, що макет, який має чудовий вигляд на форматі А4, може гірше виглядати на великих форматах. Тому не варто забувати про якість та розширення для повноколірного друку.

Як замовити тент з повноколірною рекламою

Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням тентів з рекламою на замовлення. У нас ви можете замовити якісний широкоформатний друк на тенті та безкоштовну консультацію з нашими фахівцями, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за номером 0734515879. Ми виготовляємо друк на тенті й банері, а у нас сайті ви можете заповнити форму для розрахунку вартості та внести заміри свого авто. Після відправки заявки наш менеджер зробить попередній розрахунок та перезвонить вам.

    Зробити замовлення

    наверх