Реклама плівкою Oracal

Реклама на автомобіль – чудовий, а головне, економний спосіб розказати про себе, свій бренд чи послуги людям. Для цього багато людей віддають перевагу замовленню рекламної поклейки на авто. Що це таке і які переваги є – розповідаємо нижче.

На яких поверхнях можливо використовувати самоклеючу плівку

Обклеювання плівкою авто можливе для нанесення на жорсткі поверховості у вигляді трафаретів, наприклад, на цільнометалеві фургони, мікроавтобуси, кабіни авто, скло та спойлери.

Види рекламних написів за допомогою самоклеючої плівки

Ще одна перевага брендування авто плівки ORACAL – це те, що на неї також можна нанести широкоформатний UF друк з подальшою ламінацією. Саме ламінація забезпечує стійкість до подряпин і захищає зображення на плівці від впливу сонячних променів і вигорання. В компанії NEW.TENT.UA ви можете замовити рекламу на авто самоклеючою плівкою найрізноманітніших серій і якості, а наші фахівці допоможуть вам підібрати варіант з урахуванням всіх ваших побажань та вимог.

Чи є гарантія якості при брендуванні автомобіля плівкою Оракал

На ринку є велика кількість матеріалів для обклеювання та брендування авто. В компанії NEW.TENT.UA у вас є можливість замовити обклеювання плівкою авто за допомогою плівки ORACAL. Ми гарантуємо якість та довгострокове використання плівки на вашому транспорті. Реклама плівкою ORACAL дає можливість через деякий час її зняти й нанести нове зображення, завдяки чому у вас з'явиться простір для творчості.

Як замовити брендування авто плівкою Oracal

Замовити брендування авто плівкою у Києві на вигідних умовах ви можете в компанії NEW.TENT.UA. Для цього вам потрібно лише подзвонити за номером 0734515879 або ж заповнити форму на сайті. Вам зателефонують наші фахівці та допоможуть підібрати варіант нанесення реклами з урахуванням ваших вимог і побажань.

    Зробити замовлення

    наверх