Тент на напівпричіп

Виробництво тентів для напівпричепів від NEW.TENT.UA

Компанія NEW.TENT.UA є виробником тентів на напівпричепи. Спеціалісти нашої компанії мають 20 річний досвід у виготовленні тентів для причепів. Наші філіали по виробництву тентів розташовані в Києві та поблизу Києва, що дає можливість клієнту записатися на виготовлення тенту на напівпричіп неподалік завантаження чи розвантаження транспортного засобу.

Тент на фуру відіграє роль не тільки якісного захисту вантажів від навколишнього середовища, а ще надає привабливий достойний вигляд автомобілю. Тому наша тентова компанія пропонує виготовлення тентів на напівпричепи тільки з перевірених ПВХ матеріалів провідних європейських виробників, які гарантовано будуть слугувати не меньше 8-10 років.

Якщо ви хочете купити тент штору на напівпричіп і щоб він виглядав презентабельно і був зручний у користуванні для водія, необхідно знати:

 • побажання клієнта щодо натяжки тента;
 • необхідності брендування тенту автомобільного та інших побажань;
 • знати митні вимоги щодо виготовлення тентів для напівпричепів, встановлення тентової фурнітури;
 • мати досвід по нанесенню якісних рекламних зображень на тент, які будуть слугувати не меньше ніж сам тент.

Різновиди автотентів для фур

Перед записом на виготовлення тенту для напівпричепа, наші спеціалісти повинні дізнатися який саме тент вам потрібен:

 • тент мішок на напівпричіп
 • тент на фуру з сувним дахом
 • тент штора на авто
 • тент на напівпричіп самоскид
 • тент на напівпричіп контейнеровоз

Будь-який вид накриття ПВХ на напівпричіп можливо виготовити на тентових виробничих сервісах компанії NEW.TENT.UA

Матеріали, які використовуємо для пошиття тентів на напівпричіп

Під час виготовлення тентів на напівпричепи важливо враховувати, що якість ПВХ матеріалів – це одна з головних умов якісного тенту, якій буде слугувати довгі роки. Наша компанія має великий досвід пошиття тентів для вантажних причепів (фур, навівпричепів) по доступним цінам та співпрацює з відомими виробниками тканини ПВХб, такими як:

 • SioLine Бельгія;
 • Mehler Німеччина;
 • Beta Іспанія.

Фурнітуру у свої роботі для виготовлення тентів використовуємо польську Bozamet.

Фурнітуру для зсувних дахів, тентової штори на авто використовуємо провідних виробників світу таких як Bozamet, Sesam, Edscha, Versus.

Процес виготовлення тентов на напівпричепи

Тент на фуру під ключ ми виготовляємо в сучасних виробничих боксах, розміри яких дозволяють одночасно робити декілька тентів.

Обладнання, за допомогою якого наші спеціалісти роблять тентові накриття – професійне швейцарське LEISTER.

Присутність напівпричепа при виготовленні тенту – обов’язкова, оскільки пошиття тенту це як пошиття одягу в отел’є з викройками та примірками.

Тенти на напівпричіпи виготовляються на протязі одного дня. Одночасно можемо взяти в роботу декілька напівпричепів для пошиття тенту.

Як замовити тент для напівпричепа

Для того щоб купити тент на фуру напівпричіп, необхідно записатися в зручний спосіб на один з наших філіалів. Наш менеджер запропонує варіанти вільного часу, та зорієнтує по вартості виготовлення тенту. Для консультації та запису на новий тент телефонуйте!

  Зробити замовлення

  Часті питання щодо тентів для напівпричепів

 • Ви виготовляєте тенти на фури?

  Виготовляємо тенти-мішки на напівпричепи, тент-штори, а також каркаси, ворота до них, тобто виконуємо усі роботи під ключ. Також у нас можна замовити брендування тентів у фірмовому стилі вашої компанії.

 • У Вас можна купити тент штору на напівпричіп?

  Тент-штору на напівпричіп виготовимо і замінимо впродовж одного робочого дня. Штора тента завжди виготовляється з ПВХ 900-980 щільності. Іноді замовляють антивандальні ПВХ борт штори.

 • Скільки коштує тент на напівпричіп?

  Ціна тенту з корейської тканини ПВХ щільністю 650 г/м2 складе від 25 тис. грн, включаючи фурнітуру, підсилювачі і митний трос. Вартість виготовлення тентів з європейського ПВХ з подвійним армуванням складе від 29,5 тис. грн

 • наверх