Одна з головних проблем власників пікапів – незахищеність вантажного відсіку від впливу природних явищ. Розв'язання цієї проблеми – тент для пікапа. У компанії NEW.TENT.UA ви можете замовити сучасний тент для позашляховика, який не тільки захистить, але й прикрасить ваш транспорт.

Властивості тентового накриття для позашляховика

Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням тентів на пікапи з бельгійської ПВХ тканини, що експлуатуються понад 10 років. Цей матеріал відрізняється великою кількістю кольорів і відтінків, а також має прозору плівку для виготовлення вікна. Бельгійська ПВХ тканина має подвійне плетіння синтетичних ниток і двостороннє лакування. Якщо потрібно ми додатково виготовляємо металоконструкцію під тент. Тент на пікап простий та зручний в експлуатації – достатньо лише згорнути його й зафіксувати у певному місці.

Варіанти тенту для пікапа

У нас ви можете замовити наступні варіанти тенту для пікапа:

  • Тент на кузов позашляховика. Цей різновид накриття використовується без металоконструкції, щільно покриваючи багажний відсік авто. Для швидкого відкриття чи закриття тенту є спеціальні ремінці. Такий варіант захисних накидок залучає покупців своєю довговічністю та привабливою ціною.
  • Тент на каркас автомобіля. Конструкція тента навіса має задній клапан, боків частини, що легко відкриваються, прозоре вікно ПВХ. Виготовляється тент на каркас пікапа за формою автомобіля і являє собою розбірну конструкцію, що кріпиться до транспорту за допомогою болтових з'єднань та, при необхідності, знімається.

Як купити тент для позашляховика

Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням тенту на авто в Києві з гарантією до двох років. Замовити тент на кузов пікапа ви можете зателефонувавши нам на номери, вказані в Контактах.

Тент ПВХ на пікап за індивідуальним замовленням – чудове рішення, щоб захистити свій транспорт і вантаж від негативного впливу природних явищ. Наша компанія виготовляє тенти на автомобілі під ключ у Києві для наступних найбільш популярних марок: Mitsubishi, Dodge, Ford, Volkswagen, Nissan, Toyota і багато інших.

Ціна на захисну накидку для пікапу залежить від різновиду накриття. Це може бути тентовий полог або ж каркас з тентовим накриттям. Вартість тентового полога для пікапа починається від 3500 гривень, а металоконструкція з тентовим чохлом – від 11 000 гривень. Вибрати й купити тент для пікапа в Києві, яке точно підійде під ваше авто вам допоможуть наші фахівці, детально дізнавшись про всі ваші побажання.

Процес виготовлення тенту на пікап

Щоб замовити виготовлення полога для пікапа, вам потрібно буде привезти ваше авто в наш сервісний центр, оскільки нашим фахівцям потрібно буде зняти заміри по машині.

Як довго чекати виготовлення тенту

Виготовлення тентів на пікапи – це делікатна робота, тому строки розробки виробів становлять від двох до семи днів. Вам потрібно буде подати машину нашим фахівцям два рази. Спочатку нашим фахівцям потрібно зняти заміри авто, а потім нам потрібен буде транспорт для монтажу каркасу й самого виготовлення тенту.

NEW.TENT.UA – місце, де ви можете замовити виготовлення тентів за вигідною ціною. Окрім виготовлення, ми також займаємось ремонтом тентів, тому у нас ви можете замовити тенти під ключ: від початку проєктування до кінцевих монтажних робіт.

    Зробити замовлення

    наверх