Переробка тентів під мито

Одна з послуг, з якою до нас найчастіше звертаються клієнти – переробка тентів під мито. Послуга переробки причепа під мито потрібна водіям, які вирішили працювати за межами України або регулярно здійснюють міжнародні рейси.

Спеціалісти компанії NEW.TENT.UA підготують авто або напівпричеп для використання на міжнародних перевезеннях, згідно «Технічним вимогам до автомобільного рухомого складу, призначеного для міжнародних перевезень під митною пломбою» (Manuel du Transport Routier International – TIR).

Митні вимоги до автомобільних тентів

В компанії NEW.TENT.UA ви можете замовити переробку тенту під ТИР з дотриманням всіх необхідних митних вимог. Ось перелік митних вимог до автомобільних тентів:

 • Відстань між люверсами на тенті повинна відповідати митним стандартам;
 • Обов‘язкова умова – виготовлення та встановлення на тент митних клапанців;
 • Бортові скоби повинні бути влаштовані з відповідним інтервалом;
 • Тентовий дах зафіксований та з‘єднаний митним тросом з боковинами;
 • Через тентовий дах та тентові штори не повинно бути доступу в середину навіть рукою;
 • Вся фурнітура на тентовий напівпричип влаштована так, щоб ззовні не було можливості її зняти та потрапити в середину причепа .

Переробити тент на напівпричеп під митні вимоги на NEW.TENT.UA

Фахівці компанії NEW.TENT.UA виконують ремонт тенту під мито, встановлюючи тентову фурнітуру за правилами митниці з відповідними відступами та інтервалами. Тенти на всі види вантажного тентованого транспорту ми виготовляємо зі щільної армованої ПВХ тканини, зі щільністю від 620 до 900 грамів на квадратний метр.

Для наклеювання TIR стрічки ми маємо спеціальне обладнання для з’єднування ПВХ тканин, митний ролик для наклеювання стрічки й саму стрічку. Сам процес наклеювання дуже клопітлива робота, оскільки необхідно витримувати правильний температурний режим, щоб стрічка відмінно трималася на тенті.

Також ми виконуємо ремонт тенту, згідно з вимогами TIR. Ми усуваємо будь-які пошкодження, порізи, замінюємо окремі частини тенту, перероблюємо його під вимоги TIR (ТИР). Додатково наші фахівці роблять ремонт тенту чи заміну елементів каркасу, задніх воріт, заміну покриття, причепів.

Строки переробки тенту під TIR стандарти

Переробити тент під TIR в Києві та поблизу Києва на наших сервісних центрах можуть кваліфіковані фахівці компанії NEW.TENT.UA всього за один день, а на виконану роботу ми надаємо гарантію.

Як замовити послугу переробка тенту під мито

Щоб замовити переробку тенту під мито, вам потрібно обрати зручний для вас терирориально сервісний центр NEW.TENT.UA та для запису подзвонити за наступними номерами телефонів – +38 (066) 332 7878, +38 (096) 332 7878 або заповнити форму на сайті, після чого вам передзвонять наші фахівці.

  Зробити замовлення

  Часті питання щодо переробки тентів під митні вимоги

 • Чи маєте Ви послугу переробки тенту під TIR стандарти?

  Підготовка автомобіля для міжнародних перевезень – одна з найбільш популярних послуг NEW.TENT.UA. Ми успішно та швидко переробляємо тенти під ТІР з урахуванням вимог митного законодавства та готові допомогти замовнику з цією проблемою.

 • Які терміни переробки тенту під ТІР?

  Найчастіше переробка тенту під митні вимоги займає 1 робочого дня. Детальніше терміни виконання робіт краще узгодити з нашими менеджерами.

 • Що включає переробка тентів під митні вимоги?

  Адаптація тенту під ТІР-стандарти включає правильне розміщення люверсів, бортових скоб, відсутність доступу всередину напівпричепа через дах та штори тенту після установки митного троса.

 • наверх