Промислові тентові штори

ДЕ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ПРОМИСЛОВІ ТЕНТОВІ ШТОРИ

Промислові тентові штори, як правило використовують на великих і малих підприємствах, цехи яких потребують додаткового захисту від природних опадів, пилу, холоду, у місцях заїзду – виїзду транспорту.

Також тентові штори з ПВХ використовуються як розподільчі для відокремлювання цехів та приміщень на окремі зони.

ЯК КРІПЛЯТЬСЯ ТЕНТОВІ ПВХ ШТОРИ НА ПРОМИСЛОВОСТІ

Тентові штори виготовляються з міцної, щільної тканини ПВХ, яка зварюється на спеціальному обладнанні. Штори ПВХ можуть кріпитися стаціонарно, або так щоб була можливість їх відсунути або тимчасово зняти.

Для кріплення тентових промислових штор можливо використати декілька варіантів : на люверсах, на шторних комплектах, або на роликах.

Для того щоб тентова штора ПВХ їздила, необхідно встановити спеціальний профіль, або натягнути металевий трос.

Як закріпити тентову штору саме в вашому варіанті, порекомендують наші спеціалісти, які по фото або в живу подивляться з чого виготовлені стіни та стелі вашого цеху.

ЯК ЗАМОВИТИ ТЕНТОВІ ШТОРИ ПВХ

Для того щоб виготовити промислові тентові штори ПВХ, необхідно дати технічне завдання, де буде вказано яку функцію мають виконувати тенти саме у вашому випадку: розділити приміщення на зони на завжди; розділити приміщення на зони на деякий час; захистити вхід приміщення від зовнішнього середовища; закрити вхід у приміщення.

Після оцінки вашого приміщення, та отримання ТЗ на виготовлення штор ПВХ, наші спеціалісти запропонують вам варіанти по тентовим шторам, порахують вартість пвх накриття, та строки виготовлення тентових стін.

Після підписання специфікацій, наші спеціалісти починають виготовлення тентових штор.

Згідно обумовлених термінів монтажна бригада приїде та змонтує тентові стіни до вас на підприємство.

Також можливо виготовлення промислових штор без монтажу по вашим кресленням.

    Зробити замовлення

    наверх