Тенти на військову техніку

У нашій компанії можна купити тенти на військову техніку під замовлення, а також каркаси для їх монтажу. Ми виготовляємо конструкції тентів для вантажних автомобілів і пікапів точно під розмір автомобіля з урахуванням вимог замовника. Використовуваний якісний ПВХ різної щільності, а також великий вибір фурнітури для зручного кріплення або демонтажу чохлів, тентів, багажних пологов.

Виготовлення тентів на військову техніку

Робимо нові тенти, ремонтуємо і модернізуємо існуючі накидки, чохли і інші типи захисних конструкцій. Для цього у нас є цех розкрою і зварювання виробів гарячим повітрям, а також власна ділянка для виготовлення каркасів. У NEW.TENT.UA можна замовити продукцію наступного призначення:

 • тенти на МАЗ, ДАФ, ЗІЛ під замовлення;
 • конструкції тентів для кузова КрАЗов, КамАЗов і інших вантажних автомобілів;
 • пологи на багажний відсік пікапа;
 • комплекти накриттів тентів з каркасами для пікапів, включаючи Ford 1500, JAC T6, Mitsubishi L200;
 • чохли для перевезення техніки в кузові авто;
 • накидки тентів на бліндажі;
 • нестандартні чохли, накидки, укриття, тенти на військову техніку.

При роботі над конструкцією тенту наші фахівці приділяють особливу увагу її функціональності і довговічності матеріалу при експлуатації в тяжких умовах. Наприклад, при виготовленні тентів на МАЗ, ДАФ, ЗІЛ, призначених для перевезення людей, можуть передбачатися вікна з однієї або декількох сторін тентованного кузова. Клапана виготовляються з урахуванням напряму руху авто, щоб дощ і бруд не задувало під тканину. Глухі захисно-маскувальні чохли проектуються з урахуванням швидкої установки або зняття укриваючого матеріалу.

Матеріали і фурнітура

У нашій компанії можна купити тенти для військової техніки з ПВХ з високою зносостійкістю, стійкістю до забруднень і механічних навантажень. Ми використовуємо якісні матеріали іспанського, італійського, корейського і китайського виробництва. Щільність тканини може складати від 450 грамів на квадратний метр і вибирається залежно від умов експлуатації і специфіки вантажу, що перевозиться. Стандартом вважається матеріал щільністю 650 г/м2, а для особливих випадків ми виготовимо тенти на ЗІЛ, МАЗ, ДАФ на замовлення з ПВХ 900 г/м2.

Для захисно-маскувальних завдань велику роль грає колір матеріалу:

 • синій або інший колір для випадків, коли не потрібно маскування;
 • однотонний захисний;
 • хакі, койот і інші мілітарі-варіанти;
 • білий або світло-сірий для зимових умов.

Для виготовлення продукції ми використовуємо якісну фурнітуру з оцинкованої сталі і інших матеріалів. Вибір люверсов, ременів, кнопок, блискавок, гачків і інших пристосувань для кріплення або відкривання накидки тенту диктується зручністю експлуатації і надійністю застосування у бойових умовах. Додатково ми випускаємо каркаси для натягнення тканини і інші елементи конструкції.

Ціна на тенти для військової техніки

Вартість виготовлення продукції залежить від виду і фактичної витрати тканини тенту з урахуванням наступних чинників:

 • запас на провар швів;
 • підкомір під люверси або інші кріплення;
 • посилення в місцях контакту з каркасом;
 • наявність клапанів, вікон і інших конструктивних елементів.

До площі використаного матеріалу додається ціна фурнітури, кількість кріплень і інші особливості виготовлення.

Як купити тент на військовий КамАЗ в Україні

Щоб замовити тент, чохол або накидку для армійського транспорту, зверніться до наших менеджерів по телефону будь-якої з філій в Київській області. Кінцева ціна на таку продукцію розраховується після отримання розмірів. Для виконання вимірів під конкретний проект ви можете підігнати авто до нашого виробничого майданчика в Києві і області, Фахівці NEW.TENT.UA запропонують варіанти конструктивного виконання конструкції тенту під ваше завдання, а також виконають монтаж каркасів і тентів.

Розміри для проектування можна зняти і самостійно – подзвоніть нашим менеджерам, і вони пояснять, як правильно виміряти висоту, ширину причепа або кузова, врахувати особливості каркаса і інші нюанси. Оперативно приймемо ваше замовлення, виготовимо тенти на військову техніку з гарантією якості і забезпечимо доставку продукції в Київ і будь-яке інше місто України!

  Зробити замовлення

  наверх