Тенти для зерносховищ

Компанія NEW.TENT.UA пропонує купити тент для зберігання зерна і замовити швидкобудуюємі каркасні металоконструкції для будівництва тимчасового або постійного зерносховища. Всього за 2 місяці виготовимо і змонтуємо зерносклад високим рівнем захисту урожаю від опадів і інших зовнішніх дій. Інвестиції в такий проект окупляться швидко, а накриття тенту прослужить не менше 10 років!

Тент для зерна від компанії NEW.TENT.UA

Ми робимо накриття для захисту сільгосппродукції з якісного італійського, іспанського, корейського або китайського ПВХ щільністю 650 г/м2. Використання такого матеріалу гарантує:

 • оптимальні капітальні витрати на облаштування ангара, ціна якого значно нижче капітального будівництва;
 • низькі терміни реалізації проекту: до 60 днів на виготовлення металоконструкції з накриттям тенту і 2-3 тижні на монтаж;
 • одношарове або утеплене двошарове накриття зерносховища;
 • низькі витрати на фундаментні роботи (тенти для укриття зерна можна встановлювати на дрібнозаглибленою стрічці або на свайному фундаменті);
 • простота реєстрації споруди (каркасний ангар не є об'єктом капітального будівництва);
 • надійний захист від дощу + регульована вологість приміщення + природна вентиляція за рахунок вікон з ПВХ-сіткою;
 • варіативна конструктивного виконання каркасної конструкції і комплектація відкатними воротами для в'їзду транспорту;
 • низькі витрати на освітлення за рахунок використання білих або бежевих накриттів для даху.

При необхідності здешевити тимчасову конструкцію може бути вибраний матеріал щільністю 450 г/м2, а особливо надійні тенти для зерна ми виготовляємо з ПВХ-тканини 900-930 г/м2. Такий тент для зерна прослужить більше 15 років. У разі потреби накриття зернового струму або складу можна замінити або відремонтувати.

Для зерносховища тенту зводиться зварна або розбірна (на болтах) конструкція, яка може встановлюватися на будь-якому типі фундаменту. Термін служби сталевого каркаса з оцинкованих або забарвлених профілів складає не менше 30 років. Під замовлення усередині можуть встановлюватися промислові штори і укладатися підлогове покриття під зерно з ПВХ.

Як купити тент для зерна в Україні

Наші виробничі майданчики знаходяться в Києві і Київській області, але ми виготовляємо тентованные ангари, зерносклади і струми для фермерських господарств і агрофірм по усій Україні. Щоб отримати безкоштовну консультацію інженера або залишити замовлення на виготовлення тенту на зерносховищі, подзвоніть по вказаному на сайті телефону або відправте заявку по електронній пошті. Після отримання технічного завдання на проектування ми впродовж 2 годин підготуємо кошторис на ваш проект.

Ціна тенту і каркаса залежатиме від наступних чинників:

 • габарити і конструктивні особливості зерноскладу;
 • щільність матеріалу, кількість шарів ПВХ, витрата і вартість фурнітури;
 • необхідність облаштування вікон, вентиляції;
 • брендування і інші додаткові послуги.

Запропонуємо декілька варіантів конструктивного виконання ангара, а після узгодження умов співпраці оперативно виготовимо тент для зерносховища, забезпечимо його швидку доставку на об'єкт і професійний монтаж. У нашому розпорядженні є власне зварювальне устаткування і цех металоконструкцій, тому у нас можна купити зернохранилица під ключ за вигідними цінами від виробника. На усіх етапах виробничо-монтажного циклу забезпечується 100% контроль якості і дотримання чинних норм ДБН і ДСТУ.

  Зробити замовлення

  наверх