Заміна підлоги для авто

При перевезенні вантажу у бортових вантажних автомобілях, з часом псується підлога. Наші сервісні центри NEW.TENT.UA займаються ремонтом та заміною підлоги для автомобілів.

Виготовлення підлоги для вантажного автомобіля

Сервісний центр компанії NEW.TENT.UA займається виготовленням підлоги для вантажних автомобілів. Підлога може бути виготовлена з наступних матеріалів: фанера ламінована ФСФ, березова ламінована фанера.

Перший матеріал має антиковзаюче покриття і надає автомобілю привабливий зовнішній вигляд. Березова ламінована фанера не піддається деформації навіть у вологому й інших агресивних середовищах.

Ремонт підлоги авто

Фахівці компанії NEW.TENT.UA не тільки виготовляють підлогу для авто, але й надають сервісні послуги з ремонту. Сам ремонт здійснюється на наших сервісних центрах, які знаходяться в м.Києві та поряд з Києвом. Також ми надаємо гарантію у два роки на обслуговування.

Де можливо замовити виготовлення підлоги автомобіля

Компанія NEW.TENT.UA пропонує вам замовити виготовлення підлоги автомобіля з гарантією і якісним виконанням роботи. Наші сервіс працюють без вихідних і святкових днів за попереднім записом.

Щоб замовити заміну підлоги в газелі, напівпричепі і будь-якоій іншій вантажівці, Ви можете зателефонувати нам за телефонами– +38 (066) 332 7878, +38 (096) 332 7878 або ж залишити свої контакти на нашому сайті для безкоштовної консультації. У такому випадку вам перетелефонують наші фахівці, проконсультують про всю роботу і дадуть відповіді на всі питання.

    Зробити замовлення

    наверх