Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням тентів на вагони (піввагони, платформи та ін.) для захисту вантажу від атмосферних опадів. У нас можна замовити всепогодні тентовані дахи з/д транспорту або послуги з ремонту б/у накриттів з ПВХ. Випускаємо вагонні укриття під замовлення на наших виробничих майданчиках в Києві і Київській області, забезпечуємо доставку по всій Україні.

zashchytnыi tent na vahon

Переваги ПВХ-тентів на піввагони

Вибір ПВХ для виготовлення тентів на вагон обумовлений експлуатаційними характеристиками цього матеріалу і можливістю виготовлення виробів будь-якої форми і площі методом зварювання. Для цього ми використовуємо полівінілхлорид щільністю 650 г/м2, який прослужить до 7-10 років без втрати властивостей, а також якісну і довговічну польську фурнітуру. Для зварювання полотна по довжині застосовується надійне швейцарське устаткування, що забезпечує високу міцність шва на розрив і його герметичність при експлуатації на залізничному транспорті.

Переваги виготовлення з/д тентів з ПВХ:

 • швидкий і надійний монтаж за рахунок наявності люверсів і зручних кріплень на шнурах;
 • можливість заповнення піввагона "з гіркою", тобто збільшення його корисного об'єму;
 • надійний захист сипких матеріалів, металу, деревини, інших вантажів від попадання дощу і снігу;
 • економія за рахунок оренди піввагона або платформи з тентом для зд перевезення замість критого вагону;
 • стійкість ПВХ до дії вологи, низьких температур, ультрафіолету, до механічних ушкоджень, грибка, плісняви;
 • швидке прибирання снігу з кришки піввагона;
 • низька усадка матеріалу і властивість ПВХ не вбирати вологу;
 • простота у догляді і хороша ремонтопридатність у разі ушкодження.

Кришка-тент на піввагон проектується, виходячи з характеру вантажу, що перевозиться. Вона може кріпитися поверх каркаса з шнура, натягнутого на зовнішній пояс кузова, або мати притискне шнурування, якщо планується транспортувати сипкі матеріали з гіркою. При проектуванні приймаються заходи по зниженню парусності готової конструкції, щоб під час руху складу не зірвало вагонне укриття. Прості, але надійні кріплення гарантують швидке зняття кришки перед розвантаженням, що знижує простої залізничного транспорту. У нас можна замовити тент на вагон стандартної конструкції або накриття-чохол для захисту вантажів на з/д платформах. При необхідності виконаємо брендування тканини тенту: нанесемо логотип вашої компанії, контакти та іншу інформацію методом трафаретного або широкоформатного друку.

Як купити тент-кришку на вагон в Україні

Ми виготовляємо захисні тенти на вагони стандартної конструкції по готових лекалах і проектуємо кришки з нуля під ваше завдання. Також у нас можна замовити ремонт накриттів тентів, наприклад, при обриві люверса або при розриві самого полотна. Щоб замовити ПВХ-укриття, подзвоніть по телефонах нашої компанії прямо зараз і повідомите тип піввагона, для якого призначений виріб. Також заявку можна відправити за допомогою зручної онлайн-форми, прикріпивши креслення і інші файли.

Виробничі майданчики NEW.TENT.UA здатні виготовляти до 5 тентів на вагон за зміну, тому ваше замовлення буде виконано оперативно. Наші менеджери проконсультують по термінах, виборі матеріалів і інших нюансах співпраці. Вартість виробу визначається площею тканині, використовуваній для його виробництва з урахуванням підкомірів і зварювання внахлест, а також витратами на фурнітуру. Наші менеджери розрахують підсумкову ціну впродовж двох годин після отримання заявки.

  Зробити замовлення

  Часті питання щодо тентів на вагони

 • Ви виготовляєте тенти на залізничні вагони?

  Виготовляємо накидки тентів для стандартних залізничних піввагонів, а також чохли для захисту вантажів при перевезенні на відкритих з/д платформах. Тенти-кришки з ПВХ мають надійну систему кріплення і не парусять при русі.

 •  Існує стандарт при виготовленні тентів для вагонів?

  Перевезення зерна на з/д вагонах – це нова тема в Україні. Тому єдиного стандарту немає. Кожному Замовникові індивідуально підбираємо кріплення до тентів перед виготовленням партії, які зручні і практичні саме для його типу вагонів.

 • Які терміни на виготовлення тентів на вагони?

  За зміну наше підприємство виготовляє до 100 накидок тентів в тиждень для піввагона з ПВХ щільністю 650 г/м2.

 • Чи робите ви тенти для вагонів з монтажем?

  Як правило Замовник самостійно забирає і монтує тенти на з/д вагони. Але при необхідності наші майстри виїжджають показують як швидко і зручно можна зробити монтаж (одягання) тенту.

 • Як замовити тент для вагону?

  Замовити виготовлення тенту-кришки на піввагон в Києві і області можна по телефону або через онлайн-форму замовлення на нашому сайті, вказавши розміри, конструктивні особливості і інші характеристики.

 • наверх