М῾які ПВХ вікна

М'ЯКІ ПВХ ВІКНА ДЛЯ ТЕРАС ТА АЛЬТАНОК

Вікриті тераси альтанок, бесідки дуже часто хочеться закрити.

Чому?

Влітку – ховаємся від спекотного сонечка та пилу, восени – від дощу та листя, а взимку потрібно закритися від снігу та холодного вітру.

Чим?

Найкращий варіант, який за останні роки зарекомендував себе як надійний, сучасний, красивий – м'які ПВХ вікна.

З ЧОГО МИ ВИГОТОВЛЯЄМО ПРОЗОРІ М'ЯКІ ВІКНА ТА ШТОРИ ДЛЯ ТЕРАС

Прозорі м'які вікна виготовляються з матеріалу ПВХ – прозорого та кольорового – армованого. Тканина ПВХ має бути гарної якості та високої щільності – 630-650 г/м2 – це є залог того, що тентові накриття вам прослугують довго і будуть не тільки прикрашати вашу терасу, а і захищати її від холоду та зовнішнього середовища.

Якісні матеріали ПВХ – це перевірені роками тентові матеріали, які слугують не меньше 10 років. Маючи 20 річний досвід у виготовленні тентів, ми можемо порадити саме якісні ПВХ матеріали.

ЯК МОЖЛИВО ЗАМОВИТИ М'ЯКІ ПВХ ВІКНА ДЛЯ ТЕРАС

Для того, щоб затентувати вашу терасу якісно і сучасно, ви можете звернутися до спеціалістів, і ми вам під ключ зробимо цю послугу починаючи від замірів, закінчуючи монтажем.

Для цього потрібно спочатку відправити фото вашої тераси або альтанки нам для попереднього прорахунку. Після узгодження приблизної вартості м'яких ПВХ вікон, наші замірщики виїзжають до вас на об'єкт та на місці вже узгоджують з вами всі технічні моменти: коліт тенту, варанти кріплення тентової фурнітури, оформлення входу, кількість відкриваючих тентових секцій, кількість глухіх секцій та інші. Після узгоджень та підписань специфікацій, наші майстри виготовляють тентові прозорі стінки. Монтаж прозорих ПВХ вікон відбувається в зручний та заздалегідь визначений день.

Якщо ви хочете зекономити на вартості виготовлення тенту, є можливість зробити заміри самостійно. Потрібно заміряти, накреслити розкрій тентових полотен з вказанням кріплень. Наші майстри виготовлять тент для тераси по вашим кресленням, після чого ви самостійно змонтуєте тентовий виріб.

ХТО НАЙБІЛЬШ ЧАСТО ЗАМОВЛЯЄ ПРОЗОРІ ПВХ ВІКНА

Прозорі ПВХ вікна замовляють:

  • кафе, ресторани, гостинні комплекси для своїх літніх терас. Це дає змогу збільшити кількість прийнятих гостей, а також продовжити сезон до піздньої осени;
  • власники приватних будинків. Прозорі ПВХ вікна роблять один раз і на довго. Це не дешеве задоволення, але багато людей можуть замовити для себе цю послугу. Прозорі ПВХ вікна дозволять на вашій терасі підтримувати порядок в любу пору року, тому що вони захищають від пилу, опадів, снігу, грязюки. Тентові штори для терас дають змогу насолоджуватися природою та шашликами і влітку і в холодну пору року, що є дуже вигідним!

    Зробити замовлення

    наверх