Виготовлення автотентів

ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБЕН ТЕНТ АВТОМОБІЛЬНИЙ

Тент на кузов машини виготовляють для захисту вантажу, який знаходиться всередині. Тенти автомобільні виготовляють з дуже міцного матеріалу ПВХ. Вдягається та кріпиться тент на автомобілі завдяки спеціальним кріпленням, встановленим на тенті та на кузові: люверси, скоби, ремні митні, трос митний, кламри та інша бортова, тентова фурнітура.

ЧИМ ТЕНТ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ВІД ЧОХЛІВ ТА ПОЛОГІВ

Головна задача автотенту – захистити вантаж від зовнішніх опадів. Тенти вдягаються на металевий каркас. Для виготовлення тентів використовуються тільки міцний тентовий матеріал, 100% вологостійкий, та довговічний, який витримує великі механічні навантаження, пориви вітру, та захищає вантаж від снігу та дощу.

Пологі тентові, як правило не мають бортів, та покривають вантаж в одній площині. Такі види накриття використовуються для перевезення сипучих вантажів на самоскидах, а також для накриття пікапів.

Авточохли стояночні виготовляються для автомобілей різних марок, човнів, спецтранспорту у тих випадках, коли транспортний засіб не використовується, а лише стоїть.

ВИГОТОВЛЕННЯ АВТОТЕНТІВ

Автотенти виготовляємо з міцного ПВХ матеріалу за допомогою сучасного обладнання. Тент на автомобіль виготовляється по машині, з примірками та замірами.

На протязі дня спеціалісти виготовляють тент на будь-який автомобіль.

Якщо немає можливості подати автівку на сервіс виготовлення тентів, необхідно надати чіткі креслення з вказанням місць для встановлення фурнітури, наварювання тентових підсилень.

ПЕРЕВАГИ ТКАНИНИ ПВХ ДЛЯ АВТОТЕНТІВ

Для того щоб тент виконував свої функціі, матеріал пвх для тенту автомобільного має наступні переваги:

  • Гарно захищає від ультрафіолету;
  • Не вигорає;
  • Не гниє, антигрибкове покриття підвищує довговічність тенту;
  • Не деформується, не сідає, не розтягується;
  • 100% водонепроникнення;
  • При зварці має монолітні шви.

    Зробити замовлення

    наверх