Тентові полотна

ДЕ ВИКОРТИСТОВУЮТЬСЯ ПОЛОТНА ПВХ

Використання тентових полотен на сьогодняшній день – універсальне: це будь-яка промисловість, а також індивідуальна потреба такої речі у домашньому господарстві кожного приватного будинку.

Щодо використання тентів у промисловості:

  • Будівельна промисловість – будівельні тенти різної щільності та розмірів використовують будівельники кожного дня для вкривання матеріалів, захисту незавершеної конструкціі, гідроізоляцію, при перекриттю даху;
  • Сільськогосподарська промисловість – тентові пологи тут постійно затребуванні для тимчасового накриття врожаю, тент підстилають під зерно; пологи пвх гарний захист для техніки, тентові полотна використовують на фермах, оскільки вони не бояться корозії, не гниють, екологічні;
  • Рибні господарства – при виготовленні копанок, штучних озер тентові полотна використовують для укладки на дно водойми, тому що матеріал ПВХ надійний, довгоексплуатаційний матеріал, який не пропускає воду, не гниє, захищений від ультрафіолету, дуже міцний на розрив;
  • Виробництво – на кожному виробництві мають бути на складі тенти. Полотна ПВХ завжди потрібні при зберіганні готової продукціі, при накритті на вулиці дорогої техніки, станків, приспособ;
  • У домашньому господарстві – приватна садиба не може обійтися без багатьох інструментів таких як лопата, приладів таких як газонокосилка, будівль таких як паркан або альтанка, без рослин та дерев, які прикрашають та радують. Тентові полотна та накриття також є обов’язковим інвентарем приватного будинку: їм можливо накрити дрова, сіно, будівельні матеріали, законсервувати на зиму фонтан або садові меблі, тентовими накриттями класно накрити басейн, зробити накриття для альтанки та багато іншого. Приватний будинок не може обійтися без тентів – це річ, яка потрібна і використовується всесезонно і щодня!


З ЧОГО МИ РОБИМО ТЕНТИ

Тентові накриття бувають різної щільності та ваги, робляться з різних матеріалів (ПВХ тканина; брезент; тарпаулін; поліестер).

Наша компанія використовує лише тентовий матеріал ПВХ для виготовлення тентових пологів та полотен. Чому?

Тентовий матеріал в порівнянні з іншими матеріалами є самий витривалий та має найбільший строк експлуатації. Щільність тентової тканини може бути від 450 – 1100 г/м2. Тент середньої щільності європейського виробника буде експлуатуватися с середньому 10 років; найвищої щільності – 20 років!

Тентова тканина захищена від ультрафіолету, тому накриття з тенту використовують на сонці багато років підряд без страху, що тент втратить свої властивості.

Полотна тентові мають високу силу на розрив. Тому якщо накривають металеву конструкцію тентом, взимку головне щоб витримала навантаження снігу сама конструкція, тент завжди витримає будь які снігопади та вагу води.

Матеріал ПВХ має 100 % вологонепроникність. Ми, при виготовленні тентового полотна завжди використовуємо технологію зварки гарячим повітрям. Завдяки цьому усі шви монолітні та вологостійки.

ЯКІ ТЕНТОВІ ПОЛОТНА ЗА РОЗМІРОМ МОЖЛИВО ВИГОТОВИТИ

Тентові накриття для різних потреб можуть бути різних розмірів.

Для накриття садових меблів на зиму можна виготовити маленькі захисні тентові чохли.

Для будівництва штучного озера під замовлення ми виготовляємо тентові полотна 50м * 50м.

З технічної точки зору тентові полотна можливо виготовити будь-якого розміру.

ЯКОЇ ФОРМИ МОЖУТЬ БУТИ ТЕНТОВІ НАКРИТТЯ

Тентові накриття бувають прямокуні, круглі, овальні та неправильної форми.

Все залежить від потреб замовника.

Стандартний варіант накриття з тенту – це прямокутне полотно з підсиленою смугою по периметру та встановлених кріплень на підсилені місця. В такому варіанті тент буде слугувати довго, кільця будуть міцно триматися навіть при поривах вітру та снігу.

Під ваше замовлення наша компанія виготовить тент за будь-якими розмірами та різних форм.

СТРОКІ ВИГОТОВЛЕННЯ ТЕНТОВИХ ПОЛОТЕН

Тентові накриття з ПВХ матеріалу виготовляються на професійному обладнанні, за допомогою зварки гарячим повітрям. Тому всі шви виходять монолітні і міцні.

Тентові полотна середніх розмірів 10 м *10 м виготовляються за один день. Більші полотна з тенту також виготовляються швидко, але з урахуванням завантаженності на виробництві на період замовлення.

Відправляйте свої технічні завдання по виготовленню тентового накриття на нашу електронну адресу, або телефонуйте та замовляйте надійні тенти!

    Зробити замовлення

    наверх