Ремонт механізму зсувного даху

Під час доставки вантажу чи будь-якого іншого товару до потрібного місця, дуже важливо, щоб вантаж доїхав у нормальному стані, а також, щоб була можливість швидко його вивантажити. Саме тому, все частіше вантажні автомобілі встановлюються зсувний дах зі спеціальним механізмом.

Особливості зсувного даху напівпричепа

Зсувний дах – це каркасна конструкція, до якої прикріпляється тент, за допомогою спеціального приладдя. Завдяки гнучким вставкам і спеціальним роликам зсувного даху, він може з легкістю переміщуватися і надавати доступ до всього простору причепу.

В результаті встановлення зсувного механізму, подача й завантаження вантажу спрощуються. Вам не потрібно постійно самостійно відкривати тент, щоб отримати доступ до вантажу. Також збільшується швидкість завантаження і розвантаження авто. До того ж зсувний дах адаптується під будь-який кузов, швидко встановлюється та легко ремонтується.

Скільки коштує ремонт зсувного даху напівпричепу

Фахівці компанії NEW.TENT.UA можуть замінити саму тентову частину зсувного даху, а також можуть відремонтувати механізми зсувного даху: ролики зсувного даху, згиначі, каретки, направляючі зсувного даху та інші механізми.

Заміна тентової частини зсувного даху коштує від 12000 грн.

Заміна та придбання фурнітури для зсувних дахів напівпричепів коштує від 100 грн.

Записатися на сервіс механізмів зсувного даху

Компанія NEW.TENT.UA пропонує послуги ремонту зсувного даху напівпричепа у Києві. Записатися на сервіс зсувного даху ви можете в будь-який зручний для вас філіал за наступними номерами: +38 (066) 332 7878, +38 (096) 332 7878 або заповнити форму на сайті, після чого вам передзвонять наші фахівці.


У нас ви можете замовити заміну згиначів зсувного даху, заміну тентового даху на авто і заміну газових амортизаторів зсувного даху. Наш сервіс ремонту тентового даху напівпричепа працює без вихідних і свят по запису.

    Зробити замовлення

    наверх