Виготовлення каркасів і воріт на вантажівки

Тентові конструкції передбачають наявність певного каркаса, за допомогою якого визначаються параметри авто. Від міцності каркасу і надійності залежить функціональність транспорту.

Виготовлення металокаркасу для вантажних автомобілів

Компанія TENT.UA може виготовити металевий каркас на причіп та вантажівку різних конструкцій. Наприклад, з бічним навантаженням, верхнім, за індивідуальним замовленням, вдосконалюючи його геометрію. Наші фахівці можуть виготовити каркас для вантажного авто, а також відновити конструкцію після пошкодження, відремонтувати окремі складові та навіть зменшити або збільшити конструкцію.

Замовити і купити каркас для причепа в компанії NEW.TENT.UA – відмінне рішення, оскільки наші фахівці проконсультують вас за усіма нюансами й дадуть відповіді на всі питання. Щоб замовити каркас для тенту причепа або будь-якої іншої вантажівки вам потрібно залишити заявку на безкоштовну консультацію у нас на сайті, або ж зателефонувати нам за наступними номерами – <a>+38 (066) 332 7878</a>, <a>+38 (096) 332 7878</a>.

На які авто виготовляємо каркаси

У нас ви можете замовити каркас під тент на авто для вантажних автомобілів, причепів, напівпричепів, пікапів. Також ми можемо запропонувати фурнітуру перевірених європейських компаній: Bozamet, Sesam, Edscha, Versus. В компанії NEW.TENT.UA можна купити й замінити запасні частини для автомобілів, причепів і напівпричепів відомих марок Kogel, Krone, Schmitz, Schwarzumuller.

Виготовлення задніх дверей (воріт) для вантажних автомобілів

Безпека вантажу, який перевозить водій авто стоїть на першому місці, а особливо це актуально для перевізників, що транспортують вантаж напівпричепами, бо товару там набагато більше, ніж у маленьких авто.

Компанія NEW.TENT.UA займається виготовленням воріт автомобільних на напівпричепи, легкові причепи, фургони, пікапи, ГАЗелі. Купити ворота для вантажного авто – означає отримати повну безпеку вантажу, зручність при закритті та відкритті, герметичність і довгострокове використання.

Фурнітура для виготовлення воріт авто

Під час виготовлення воріт на напівпричеп і вантажівки фахівці компанії NEW.TENT.UA використовують наступні матеріали:

  • ламінована вологостійка фанера з товщиною від 18 до 27 мм;
  • петлі, замки, фіксатори, ручки італійського, турецького, польського виробництва;
  • оцинкований метал;
  • алюмінієвий профіль.

Фурнітура для воріт фургонів компанія NEW.TENT.UA – надійне обладнання. Замовити фурнітуру можна у нас в магазині за адресою: с. Гурівщина, вул. Київська 100/1. Якщо у вас немає можливості приїхати до нашого магазину, ми можемо відправити замовлення в будь-яке місто України. Наявність потрібної вам фурнітури можна дізнатися за номерами – +38 (066) 332 7878, +38 (096) 332 7878.

    Зробити замовлення

    наверх