Компанія NEW.TENT.UA вже більше 20 років на ринку України. Ми займаємося виготовленням автомобільних тентів, можемо відремонтувати їх і зробити брендування виробу. Наші клієнти отримують тенти з красивою натяжкою та привабливим зовнішнім виглядом.

Що таке тент автомобільний

Тент на авто – це захисний навіс, який захищає машину від впливу ультрафіолету та атмосферних явищ: дощ, град та інших опадів. Технічні характеристики навісів забезпечують їм високу опірність до фізичних навантажень та підвищену міцність. Тенти на машини від компанії NEW.TENT.UA еластичні навіть взимку, м'які й стійкі до впливу ультрафіолету.

Переваги автомобільних тентів з ПВХ:

 • Захист від природних явищ. Автомобільні тенти компанії NEW.TENT.UA виготовляються зі стійких до низьких температур і впливу ультрафіолету матеріалів. Придбавши таке приладдя, ви зможете більше не хвилюватися за своє авто, якщо на вулиці град або ж сильний мороз.
 • Довгострокова експлуатація. Для виготовлення тентів ми використовуємо якісні європейські тканини ПВХ, тому строк експлуатації автотенту складає 8-10 років.
 • Швидкість роботи. Лише за один робочий день ми виготовляємо до 6 тентів для вантажних автомобілів, завдяки тому, що фахівці працюють на нашій території в теплих боксах, розміри яких і дозволяють виробляти таку кількість виробів.
 • Замовлення у будь-який час. Наша компанія приймає замовлення без вихідних – з понеділка по неділю.
 • Екологічність. Наші тенти для вантажних автомобілів відповідають всім екологічним вимогам міжнародного стандарту.

Різновиди тентів для вантажних авто

Компанія NEW.TENT.UA спеціалізується на виготовленні тентів для вантажних автомобілів: газелі, зерновози, напівпричепи, легкові причепи, пікапи, човни, сміттєвози, самоскиди тощо.

У нас ви зможете замовити:

 • Тент-мішок, який виготовляється з урахуванням митних вимог й із зсувним або ж звичайним дахом. До стандартного виробу ми також додаємо тент із підсилювачем та митним тросом з наконечниками.
 • Тент-штору з роликами, який кріпиться до бортів вантажівки та полегшує навантаження або ж вивантаження. Для виготовлення тентів-штор ми використовуємо найщільнішу ПВХ тканину та маємо необхідну фурнітуру: ролики для тентової штори, натяжні замки з ременем, направляючий профіль.
 • Тентовий полог для самоскидів, зерновозів. Кріплення для тентів на самоскиди може бути різними в залежності від модифікаціі автомобілю та побажань замовника.

Які автомобільні тенти пропонує компанія NEW.TENT.UA

У нашому каталозі ви можете знайти якісні тенти для вантажних автомобілей. Окрім цього, у компанії NEW.TENT.UA ви можете замовити тент на вантажівку під ключ з брендуванням і рекламними написами. Наприклад, нанесення логотипу, банеру або навіть, вами розробленого малюнку, на жорстку поверхню.

Покращуйте впізнаваність вашого бренду та залучайте нових клієнтів разом з NEW.TENT.UA!

Технологія виготовлення тентів на вантажні автомобілі

Для виготовлення тентів на вантажні автомобілі ми використовуємо тентову тканину провідних виробників світу, а саме Бельгійська ПВХ, Іспанська ПВХ, Німецька ПВХ тканина.

Тенти для вантажного автомобіля з Бельгійської ПВХ тканини відрізняються високою опірністю до фізичних навантажень і підвищеною міцністю. Таке покриття виробляється з подвійним плетінням синтетичних ниток і двостороннім лакуванням.

Накриття з тентової тканини універсальне. Ви зможете використати його для захисту вантажівок, а також у побуті, щоб створити тентову конструкцію. Цей матеріал має високу міцність до впливу води та інших агресивних умов: морози, опади тощо.

Строки виготовлення тентів для автомобілей

Компанія NEW.TENT.UA намагається з максимальної швидкістю і без втрати якості виготовити тент на вантажний автомобіль в Києві та поруч Києва під замовлення. Строки виготовлення залежать від призначення тенту. Наприклад, щоб зробити тент на газель, нам потрібно отримати заміри авто, після чого наші фахівці приступатимуть до роботи й вже за 5-6 годин ви отримаєте готовий тентовий виріб.

А ось з тентами для пікапів справа трохи складніше, оскільки це клопітлива й делікатна робота. Річ у тім, що автівку нам потрібно подати спочатку для зняття замірів, а потім – для монтажу каркасу й виготовлення тенту. Загалом вся процедура займає від 2 до 4 днів.

Додатково компанія NEW.TENT.UA надає гарантію у два роки на всі види робіт.

Якщо ви вирішили купити тент на вантажний автомобіль, компанія NEW.TENT.UA з радістю вам допоможе. У нас ви маєте змогу замовити накриття у зручний для вас час, подзвонивши за номером – 096 451 58 79. Також компанія NEW.TENT.UA пропонує клієнтам ремонтні послуги, наприклад, заміна даху чи клапану, переробка автомобільних тентів під митні вимоги й ремонт порізів, поривів, заміна люверсів, троса митного тощо.

  Зробити замовлення

  наверх