Нові митні вимоги в 2023

У жовтні 2022 року Україна офіційно приєдналася до «Конвенції про процедуру спільного транзиту», що означає спрощення процедур переміщення вантажів для міжнародних перевізників і потенційне скорочення часу перебування МС на межі. Як і раніше, для випадку транспортування товарів в тентованных напівпричепах необхідною умовою є дотримання вимог до опломбування транспортних засобів, які б виключали проникнення під тент без порушення його цілісності або зриву пломби. У зв’язку з цим багатьом перевізникам перед початком використанням автотранспорту для міжнародних перевезень вимагається переробка тентів під TIR.

Вимоги TIR

Transports International Routiers («Міжнародні дорожні перевезення») або TIR (МДП) — це система міжнародних перевезень, яка створена в 1975 році для спрощення формальностей при переміщенні товарів. Відповідно до Конвенції МДП, автомобіль з синьою табличкою «TIR» повинен відповідати ряду критеріїв, зокрема, мати систему захисту транспортного відсіку від несанкціонованого проникнення. Це означає:

  • тент виготовлений з щільного нерозтяжного матеріалу, наприклад, ПВХ-тканини;
  • конструкція тенту не повинна допускати проникнення всередину транспортного відсіку без ушкодження тканини тенту;
  • кріплення тенту здійснюється за допомогою цілісного митного троса з двома наконечниками під опломбовування;
  • трос повинен залишатися видимим по усьому периметру, що вимагає особливої конструкції тенту;
  • для установки троса використовуються скоби, закріплені на борту в нижній частині транспортного засобу з інтервалом не більше 20 см;
  • на тенті також мають бути відповідні кільця, набиті в нижній частині штори тенту з аналогічним інтервалом;
  • по усіх чотирьох кутах тенту є митні клапани для пропуску троса.

Ремонт і переробка штор тентів під вимоги TIR

Компанія NEW.TENT.UA здійснює переробку штор тентів під систему TIR за 1 робочий день. Цю послугу можна отримати на будь-якому з наших виробничих майданчиків в Києві або Київській області. Також фахівці нашої компанії при необхідності виконають ремонт тканини тенту, перевірку і наладку даху зрушення напівпричепа, усунення несправностей. Після цієї процедури транспортний засіб буде на 100% готовий до вантаження товару і проходження митного контролю.

наверх